Usługi

Serwis mechaniczny

Nasz serwis to sześć nowocześnie wyposażonych stanowisk mechanicznych. Korzystamy z nowoczesnych, certyfikowanych urządzeń m.in. do pomiaru i regulacji geometrii marki John Bean, linia diagnostyczna Certus, komputery diagnostyczne Bosch KTS. Stosujemy technologię napraw zgodną z zaleceniami producenta samochodu. Oferujemy kompleksową obsługę począwszy od pomocy drogowej poprzez diagnozę, wycenę kosztów aż po naprawę.

Serwis blacharsko-lakierniczy

W tym obszarze serwisu posiadamy dziesięć stanowisk naprawczych. Używamy w pełni profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu: zgrzewarki Gyspot, migomat do lutospawania T3GYS, ramy naprawcze Celette. Nasi blacharze to bezkonkurencyjni fachowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie zdobywane w autoryzowanych stacjach naprawy pojazdów. Nasz serwis gwarantuje, że naprawa blacharska zostanie wykonana perfekcyjnie - idealne dopasowanie poszczególnych elementów, bez widocznych zakłóceń spasowania oraz różnic w szerokości szczelin. Serwis posiada dwie strefy przygotowawcze oraz dwie kabiny lakiernicze firmy SAIMA. Nasi lakiernicy używają lakierów wodorozcieńczalnych RM.

Wymiana i przechowywanie opon

Świadczymy usługi sezonowej wymiany opon dla klientów indywidualnych oraz flotowych.

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Szkody zdarzają się nawet najlepszym Kierowcom. Jeśli Państwu przydarzy się taka sytuacja – zapraszamy do kontaktu. HANCARS świadczy pełną obsługę związaną z likwidacją szkód komunikacyjnych. Dysponujemy własną pomocą drogową, która dostarczy uszkodzony samochód do naszego serwisu. Prowadzimy gotówkową oraz bezgotówkową likwidację szkód. Współpracujemy z wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi na rynku. W imieniu klienta prowadzimy i koordynujemy cały proces likwidacji szkody z Ubezpieczycielem.

Obsługa flot samochodowych

Klient flotowy jest klientem specyficznym, stawia większe wymagania w zakresie oferowanych usług i terminów realizacji. Samochód flotowy to narzędzie pracy, więc szybka i sprawna naprawa jest priorytetem zarówno dla użytkownika jak i jego pracodawcy. Rozumiemy to doskonale ponieważ obsługujemy flotę Grupy Hasco liczącą kilkaset samochodów wszystkich wiodących marek. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie i oferujemy Państwu pomoc w zakresie napraw i utrzymania floty samochodów służbowych. Indywidualnie negocjowane stawki i terminy realizacji to kolejny przykład na to, że jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną opiekę serwisową dla samochodów flotowych. Jeżeli zależy Państwu na najwyższym poziomie usług oraz dobrej cenie - zapraszamy do serwisu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i krótki czas naprawy.

Renowacja samochodów zabytkowych

Jesteśmy właścicielem kilkudziesięciu samochodów zabytkowych. Najstarszy egzemplarz z naszej kolekcji to Hupmobile z 1911 roku. Każdy z samochodów jest restaurowany, serwisowany i zabezpieczany na kolejne lata. Samochód, który trafia do HANCARS w celu przywrócenia swojej dawnej świetności traktujmy indywidulanie. Usługa renowacji samochodów zabytkowych to niepowtarzalny, wyjątkowy projekt. Zajmują się nim prawdziwi pasjonaci motoryzacji, dla których precyzja i dokładność to największa przyjemność i praca. Posiadamy profesjonalne narzędzia niezbędne do restaurowania zabytków m.in. giętarki, walcarki i koło angielskie, a także linie lakierów Glasurit przeznaczonych do samochodów klasycznych. Wykonujemy pełną gamę prac - od piaskowania nadwozia, kompletny remont blacharski, odbudowę i modyfikację jednostek napędowych, naprawę instalacji elektrycznej, lakierowanie, odnawianie powłok galwanicznych, a także wykończenie wnętrza.

Ręczna myjnia samochodwa

Czysty samochód jest wizytówką właściciela i zdecydowanie poprawia komfort jazdy. Nasza myjnia ręczna gwarantuje pełen wachlarz usług w zakresie zewnętrznego i wewnętrznego czyszczenia samochodu. Zewnętrzne mycie ręczne jest poprzedzone zastosowaniem bezpiecznej chemii w celu usunięcia m.in. owadów. Następnie stosujemy aktywną pianę, dokładnie płukany cały samochód i finalnie poddajemy go suszeniu. Dodatkowo przeprowadzamy także konserwację oraz zabezpieczenie opon, nadając im efekt tzw. mokrej opony.