Serwis mechaniczny

Nasz serwis to sześć nowocześnie wyposażonych stanowisk mechanicznych. Korzystamy z nowoczesnych, certyfikowanych urządzeń m.in. do pomiaru i regulacji geometrii marki John Bean, linia diagnostyczna Certus, komputery diagnostyczne Bosch KTS. Stosujemy technologię napraw zgodną z zaleceniami producenta samochodu. Oferujemy kompleksową obsługę począwszy od pomocy drogowej poprzez diagnozę, wycenę kosztów aż po naprawę.
Uwaga! Przy każdej naprawie samochodu oferujemy darmowe ozonowanie pojazdu.
Ozonowanie to skuteczna metoda przeprowadzenia dezynfekcji pojazdów. Ozon jest trójatomową cząsteczką tlenu. Rozkładając się, uwalnia jeden z atomów, który neutralizuje związki chemiczne w wyniku utleniania. Po osiągnięciu wysokiego stężenia trójatomowego tlenu we wnętrzu pojazdu rozpoczyna się proces niszczenia mikroorganizmów, bakterii, grzybów oraz roztoczy. Ozonowanie samochodu to również alternatywa dla kompleksowego prania tapicerki samochodowej, pozwala oczyścić tapicerkę ze szkodliwych substancji, takich jak resztki środków chemicznych. Proces ozonowania trwa 15-25 minut.

Serwis blacharsko-lakierniczy

W tym obszarze serwisu posiadamy dziesięć stanowisk naprawczych. Używamy w pełni profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu: zgrzewarki Gyspot, migomat do lutospawania T3GYS, ramy naprawcze Celette. Nasi blacharze to bezkonkurencyjni fachowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie zdobywane w autoryzowanych stacjach naprawy pojazdów. Nasz serwis gwarantuje, że naprawa blacharska zostanie wykonana perfekcyjnie - idealne dopasowanie poszczególnych elementów, bez widocznych zakłóceń spasowania oraz różnic w szerokości szczelin. Serwis posiada dwie strefy przygotowawcze oraz dwie kabiny lakiernicze firmy SAIMA. Nasi lakiernicy używają lakierów wodorozcieńczalnych RM.

Wymiana i przechowywanie opon

Świadczymy usługi sezonowej wymiany opon dla klientów indywidualnych oraz flotowych.

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Szkody zdarzają się nawet najlepszym Kierowcom. Jeśli Państwu przydarzy się taka sytuacja – zapraszamy do kontaktu. HANCARS świadczy pełną obsługę związaną z likwidacją szkód komunikacyjnych. Dysponujemy własną pomocą drogową, która dostarczy uszkodzony samochód do naszego serwisu. Prowadzimy gotówkową oraz bezgotówkową likwidację szkód. Współpracujemy z wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi na rynku. W imieniu klienta prowadzimy i koordynujemy cały proces likwidacji szkody z Ubezpieczycielem.

Obsługa flot samochodowych

Klient flotowy jest klientem specyficznym, stawia większe wymagania w zakresie oferowanych usług i terminów realizacji. Samochód flotowy to narzędzie pracy, więc szybka i sprawna naprawa jest priorytetem zarówno dla użytkownika jak i jego pracodawcy. Rozumiemy to doskonale ponieważ obsługujemy flotę Grupy Hasco liczącą kilkaset samochodów wszystkich wiodących marek. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie i oferujemy Państwu pomoc w zakresie napraw i utrzymania floty samochodów służbowych. Indywidualnie negocjowane stawki i terminy realizacji to kolejny przykład na to, że jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną opiekę serwisową dla samochodów flotowych. Jeżeli zależy Państwu na najwyższym poziomie usług oraz dobrej cenie - zapraszamy do serwisu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i krótki czas naprawy.

Renowacja samochodów zabytkowych

Jesteśmy właścicielem kilkudziesięciu samochodów zabytkowych. Najstarszy egzemplarz z naszej kolekcji to Hupmobile z 1911 roku. Każdy z samochodów jest restaurowany, serwisowany i zabezpieczany na kolejne lata. Samochód, który trafia do HANCARS w celu przywrócenia swojej dawnej świetności traktujmy indywidulanie. Usługa renowacji samochodów zabytkowych to niepowtarzalny, wyjątkowy projekt. Zajmują się nim prawdziwi pasjonaci motoryzacji, dla których precyzja i dokładność to największa przyjemność i praca. Posiadamy profesjonalne narzędzia niezbędne do restaurowania zabytków m.in. giętarki, walcarki i koło angielskie, a także linie lakierów Glasurit przeznaczonych do samochodów klasycznych. Wykonujemy pełną gamę prac - od piaskowania nadwozia, kompletny remont blacharski, odbudowę i modyfikację jednostek napędowych, naprawę instalacji elektrycznej, lakierowanie, odnawianie powłok galwanicznych, a także wykończenie wnętrza.

Ręczna myjnia samochodwa

Czysty samochód jest wizytówką właściciela i zdecydowanie poprawia komfort jazdy. Nasza myjnia ręczna gwarantuje pełen wachlarz usług w zakresie zewnętrznego i wewnętrznego czyszczenia samochodu. Zewnętrzne mycie ręczne jest poprzedzone zastosowaniem bezpiecznej chemii w celu usunięcia m.in. owadów. Następnie stosujemy aktywną pianę, dokładnie płukany cały samochód i finalnie poddajemy go suszeniu. Dodatkowo przeprowadzamy także konserwację oraz zabezpieczenie opon, nadając im efekt tzw. mokrej opony.