Profesjonalna Obsługa Pojazdów HANCARS jest jedną z wielu spółek należących do Grupy Hasco – firmy z polskimi korzeniami i tradycjami. Nasza historia rozpoczęła się w 1984 roku we Wrocławiu, wraz z pojawieniem się na rynku farmaceutycznym PPF Hasco – Lek, obecnie jednego z czołowych producentów leków i suplementów diety. Rodzina Grupy Hasco obejmuje spółki z różnych gałęzi gospodarki – rynek usług medycznych, developerskich czy hotelarskich. W sektorze motoryzacyjnym – to my – Profesjonalna Obsługa Pojazdów HANCARS Sp. z o.o. jesteśmy przedstawicielem solidności, najwyższej jakości i precyzji w świadczonych przez nas usługach.

Profesjonalna Obsługa Pojazdów HANCARS to gwarancja najwyższej jakości usług przy zachowaniu rozsądnej ceny. Posiadamy nowoczesny i świetnie wyposażony serwis samochodowy oraz doświadczoną grupę specjalistów. Wszystko to pozwoliło nam stworzyć nową, lepszą jakość na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi serwisowe samochodów współczesnych wszystkich marek. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i również firm posiadających floty samochodowe.

Zabytkowa motoryzacja jest pasją Właściciela Profesjonalnej Obsługi Pojazdów HANCARS. Nasz serwis świadczy usługi profesjonalnej i kompleksowej renowacji samochodów zabytkowych. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły oraz rzetelnie odtwarzamy każdy element restaurowanego samochodu..

HANCARS – miejsce, gdzie pasja i miłość do czterech kółek to gwarancja najwyższej jakości usług.

Profesjonalna Osługa Pojazdów Hancars Sp. z o.o.