O nas

Kim jesteśmy? Co robimy?

Witamy w firmie Hancars – Profesjonalnej Obsłudze Pojazdów

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną ze spółek należących do Grupy Hasco – polskiej firmy z tradycjami.  Historia Grupy Hasco rozpoczęła się w 1984 roku we Wrocławiu od powstania spółki PPF Hasco – Lek  - jednego z największych producentów leków  i suplementów diety w Polsce. Obecnie Grupa Hasco obejmuje 16 spółek działających w różnych gałęziach biznesu - na rynku usług medycznych, developerskich czy hotelarskich. Na rynku motoryzacyjnym to właśnie Profesjonalna Obsługa Pojazdów Hancars sp. z o.o. jest przedstawicielem solidności i jakości, z którą od 30 lat kojarzy się firma Hasco.

Marzeniem Prezesa Grupy Hasco - wielkiego pasjonata aut, było stworzenie miejsca gdzie każdy Klient będzie miał gwarancję , że jego auto zostanie potraktowane wyjątkowo. Hancars to  gwarancja najwyższej jakości usług przy zachowaniu rozsądnej ceny. Nowoczesny i świetnie wyposażony serwis oraz doświadczona grupa specjalistów  pozwolił nam stworzyć nową jakość na rynku motoryzacyjnym a także realizować naszą wielką pasję, jaką jest renowacja samochodów zabytkowych.

Zapraszamy do Hancars – miejsca gdzie pasja i miłość do 4 kółek gwarantują wysoką jakość usług.

Co oferujemy?

  • Serwis Mechaniczny
  • Serwis Blacharsko – Lakierniczy
  • Wymiana i przechowanie opon
  • Pomoc drogowa 24h
  • Likwidacja Szkód Komunikacyjnych
  • Ręczna myjnia samochodowa
  • Renowacja aut zabytkowych
  • Obsługa flot samochodowych
  • Przyjazna strefa Klienta - wygodna poczekalnia, z dostępem do Wi-fi

Hancars Team

Do dyspozycji naszych Klientów jest zespół doświadczonych specjalistów.

Kierownicy i Doradcy serwisowi z ogromnym doświadczeniem zdobytym u wiodących liderów marek Ford, Nissan, Mitsubishi, Volkswagen. Mistrzowie Blacharscy i Lakiernicy posiadający wieloletnią praktykę zawodową potwierdzoną certyfikatami. Mechanicy z bogatym doświadczeniem oraz z uprawnieniami diagnostycznymi.

Jakość

Dzięki wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością staliśmy się posiadaczem Certyfikatu ISO 9001 

PN-EN ISO 9001:2001 – Systemy zarządzania jakością, określa wymagania dla przedsiębiorstwa, którego celem jest wykazanie zdolności do ciągłego dostarczania wyrobów i usług spełniających wymagania klienta i zgodnych z obowiązującymi przepisami oraz do zwiększania zadowolenia klienta.

scroll up